16.02-22.02.2020

1. W sobotę 22 lutego obchodzimy święto Katedry św. Piotra Apostoła. Zachęcamy do szczególnej modlitwy w intencjach Ojca świętego. Jest to również rocznica pierwszego objawienia Obrazu Jezusa Miłosiernego. Miłosierdziu Bożemu polecajmy naszą wspólnotę Kościoła świętego.
  2. W najbliższy czwartek, 20 lutego, po Mszy świętej o godz. 19.00 zapraszamy na kolejną katechezę dla dorosłych, której temat brzmi: „Siedem skutków Słowa Bożego – uwierzyć Słowu Bożemu”. Katechezy głosi nasz współbrat ks. Roman Chyliński CSMA.
  3. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary na dokończenie kaplicy św. Michała Archanioła. Od końca lutego będą kontynuowane prace przy polichromii i malowaniu wewnętrznych ścian.
  4. Przy wyjściu z kościoła znajdują się nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do nabywania i lektury.
  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, gościom i pielgrzymom przybywającym do naszego Sanktuarium życzymy błogosławionej niedzieli oraz opieki Patronów. Na nadchodzący tydzień przyjmijcie Boże błogosławieństwo.