14.06-20.06.2020

1. Trwa oktawa Bożego Ciała. W naszym Sanktuarium procesja eucharystyczna o godz. 18.30, a po niej Msza święta. W czwartek, na zakończenie oktawy Bożego Ciała, po Mszy świętej odbędzie się poświęcenie wianków i błogosławieństwo małych dzieci. Zapraszamy do udziału.
  2. W piątek, 19 czerwca, obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W środę, 17 czerwca, wspominamy w liturgii św. Barta Alberta Chmielowskiego, zakonnika, natomiast w sobotę, 20 czerwca, obchodzimy wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  4. Odpowiadając na potrzeby narzeczonych przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa, Poradnia Rodzinna przy naszym Sanktuarium organizuje KATECHEZY PRZEDMAŁŻEŃSKIE, czyli bliższe przygotowanie do sakramentu małżeństwa, które poprowadzi kapłan i doradcy rodzinni. Najbliższy termin katechez to: 4-5 lipca oraz 11-12 lipca. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej: sanktuarium.michalici.pl
  5. Po wyjściu z kaplicy, na korytarzu, znajduje się prasa katolicka: tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz dwumiesięcznik „Któż jak Bóg”. Zachęcamy do nabywania i lektury.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki patronów. Na nadchodzący tydzień przyjmijcie Boże błogosławieństwo.