Fatimskie Czuwanie o pokój

22-03-2022

W uroczystość Zwiastowania Pańskiego, 25 marca, w łączności z papieżem Franciszkiem, podejmiemy modlitewne czuwanie fatimskie o pokój.

Będzie to Dekanalne Czuwanie, w duchowej jedności z papieżem Franciszkiem, który tego dnia o godz. 17.00 dokona w Bazylice św. Piotra zawierzenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu NMP. Najpierw Msza święta o godz. 19.00 pod przewodnictwem Ojca Generała ks. Dariusz Wilka. On także skieruje do nas słowo Boże. Po Eucharystii - różaniec pokutny. Rozważania, przygotowane przez s. Ligię, michalitkę, przeczytają kapłani z parafii naszego dekanatu, a dziesiątki różańca będą odmawiali wierni z ich parafii. Następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i powtórzona modlitwa zawierzenia. Całość zakończy się Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. Zapraszamy.