FOLDER – zapytanie ofertowe

22-07-2021

Ogłoszenie o zamówieniu na usługę wydania folderu związanego z rolą dziedzictwa kulturowego i historycznego w kształtowaniu młodego pokolenia...

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020

Zapytanie ofertowe – ogłoszenie o zamówieniu na usługę wydania folderu związanego z rolą dziedzictwa kulturowego i historycznego w kształtowaniu młodego pokolenia na podstawie doświadczeń księdza Markiewicza i prezentującego najciekawsze momenty projektu pn.: „Uruchomienie centrów pracy z młodzieżą w Miejscu Piastowym i Skole – dziedzictwo kulturowe i historyczne regionu rzeszowskiego i lwowskiego, jako podstawa wartości edukacyjnych Ojca Bronisława Markiewicza” dofinansowanego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020

Data ogłoszenia: 22.07.2021 roku

Przedmiotem zamówienia jest wydanie folderu związanego z rolą dziedzictwa kulturowego i historycznego w kształtowaniu młodego pokolenia na podstawie doświadczeń księdza Markiewicza i prezentującego najciekawsze momenty projektu pn.: „Uruchomienie centrów pracy z młodzieżą w Miejscu Piastowym i Skole – dziedzictwo kulturowe i historyczne regionu rzeszowskiego i lwowskiego, jako podstawa wartości edukacyjnych Ojca Bronisława Markiewicza” dofinansowanego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020.

Zamówienie obejmuje wykonanie projektu graficznego, wykonanie fotografii, przygotowanie tekstu w języku polskim, tłumaczenie na język ukraiński i angielski oraz druk w oparciu o zaakceptowaną przez Zamawiającego koncepcję.

Zawartość:

• Ogólne informacje o projekcie i jego wynikach.
  • Wprowadzenie - rola dziedzictwa kulturowego i historycznego w kształtowaniu młodego pokolenia na podstawie doświadczenia ks. B. Markiewicz.
  • Informacja o pracy grupy teatralnej powstałej po warsztatach teatralnych wraz ze zdjęciami z warsztatów (termin warsztatów 16-20 sierpnia 2021r.)
  • Relacja z warsztatów pisania ikon ze zdjęciami wybranych prac (zdjęcia dostarczy Zamawiający).
  • Relacja z warsztatów fotograficznych ze zdjęciami wybranych prac (termin warsztatów 2-8 sierpnia 2021).
  • Folder będzie składał się z 6 stron w formacie B5.
  • Papier: kreda, gramatura 170g, szycie na dwie zszywki.
  • Nakład 5000 egzemplarzy.
  • Folder powinien być wydany w wersji trójjęzycznej (polska, angielska i ukraińska).

Folder powinien być również dostępny w formie elektronicznej na stronach internetowych obu partnerów projektu.

Cele wydania folderu to promocja:

• roli dziedzictwa kulturowego i historycznego w kształtowaniu młodego pokolenia w oparciu o doświadczenia ks. B. Markiewicza.
  • nowej oferty stworzonej dzięki realizacji projektu w Miejscu Piastowym i Skole.

Autorskie prawa majątkowe wraz z prawami zależnymi do wszystkich tekstów, zdjęć i elementów graficznych (rysunków i innej grafiki) zamieszczonych w folderze przechodzą na Zamawiającego.

Załączniki:
Forlumarz oferty POBIERZ