Rewolucja pięknych ludzi

12-03-2021

Dokładnie za dwa tygodnie ruszamy na kolejną Ekstremalną Drogę Krzyżową.

Dokładnie za dwa tygodnie startujemy... Kolejna edycja Ekstremalnej Drogi Krzyżowej, której w tym roku towarzyszy hasło "Rewolucja pięknych ludzi".

Tegoroczna EDK rozpocznie się 26 marca 2021 roku Mszą Świętą o godzinie 19.00 w Sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. ks. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym.Zapisy ruszają w niedzielę 7 marca i trwają do samego rozpoczęcia EDK 26 marca. W formularzu zgłoszeniowym znajduje się pytanie o chęć zakupy pakietu uczestnika, co pozwoli nam na zamówienie odpowiedniej liczby pakietów. Dla osób zapisanych po 20 marca nie gwarantujemy możliwości zakupu pakietów ze względu na zbyt krótki czas na ich zamówienie i dostawę. Podziel się tą informacją, zaproś... Do zobaczenia.

Opis tras:

1. Różowa [Matki Bożej Fatimskiej]: Miejsce Piastowe – Wrocanka – Rogi –Lubatówka – Lubatowa – G. Przymiarki – G. Glorieta – Iwonicz-Zdrój – Iwonicz – Miejsce Piastowe. Trasa liczy 31 km.
2. Złota [Św. Michała Archanioła]: Miejsce Piastowe – Iwonicz – Iwonicz-Zdrój – Przymiarki –Bałucianka – Królik Polski – Szklary – G. Kamińska – Popowa Polana – Lubatowa – Lubatówka – Rogi – Miejsce Piastowe. Trasa liczy 42 km.
3. Zielona [Bł. Ks. Bronisława Markiewicza]: Miejsce Piastowe – Wrocanka – Rogi – Lubatówka – Lubatowa – Przymiarki – Bałucianka – Rymanów Zdrój – Rymanów – Zmysłówka – Milcza – Wróblik Szlachecki – Widacz – Targowiska – Miejsce Piastowe. Trasa liczy 43 km.
4. Niebieska [Św. Ojca Pio]: Miejsce Piastowe – Rogi – Lubatówka – Iwonicz-Zdrój – Bałucianka – Rymanów-Zdrój – Rymanów – Klimkówka – Iwonicz-Zdrój – Iwonicz – Miejsce Piastowe. Trasa liczy 44 km.