Rodzinna "19"

16-04-2021

Zaufaj mocy modlitwy!

Przeczytaj cierpliwie:
Blisko miesiąc temu, w uroczystość św. Józefa, czyli 19 marca, papież Franciszek ogłosił w Kościele ROK RODZINY. W specjalnym przesłaniu napisał: „Wspaniale jest zastanowić się nad tym, że Syn Boży, podobnie jak wszystkie dzieci, potrzebował ciepła rodziny. Właśnie dlatego rodzina z Nazaretu jest rodziną wzorcową, w której wszystkie rodziny świata mogą znaleźć pewny punkt odniesienia oraz inspirację”.

Dołącz ufnie:
W naszym Sanktuarium chcemy włączyć się czynnie w obchody tego Roku, zapraszając na tzw. Rodzinną "19”. Dziewiętnastego dnia każdego miesiąca, o godz. 19.00 będzie Msza święta w intencji rodzin, z Waszymi intencjami, a następnie adoracja i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem poszczególnych rodzin. Rodzinna "19” zakończy się Apelem Jasnogórskim i zawierzeniem Maryi.
Najbliższe spotkanie w poniedziałek, oczywiście 19 kwietnia o godz. 19.00. Zapraszamy wszystkie rodziny!

Napisz intencję za swoją rodzinę na Mszę Świętą - sanktuarium@michalici.pl