Siedem fotografii Słowa Bożego

18-01-2020

Już w najbliższy czwartek, 23 stycznia, po Mszy świętej o godz. 19.00, ks. Roman Chyliński CSMA wygłosi kolejną katechezę dla dorosłych, której temat brzmi „Siedem fotografii Słowa Bożego – poznać Słowo Boże"

Ciągle jesteśmy w drodze – jak uczniowie do Emaus. Nieraz stygną nasze serca, brakuje nam entuzjazmu wiary, czujemy się przytłoczeni problemami codzienności. Potrzebujemy katechezy, aby rozpaliły nas słowa Pana.

Po cyklu katechez „Najważniejszy tryptyk życia, czyli o trzech rzeczach ostatecznych”, już w najbliższy czwartek, 23 stycznia, po Mszy świętej o godz. 19.00, ks. Roman Chyliński CSMA wygłosi w naszym sanktuarium kolejną katechezę dla dorosłych, której temat brzmi „Siedem fotografii Słowa Bożego – poznać Słowo Boże”. Kolejne dwie katechezy – w lutym i marcu, także będą dotyczyć Słowa Bożego: jak w nie uwierzyć i jak je zastosować w życiu.

Serdecznie zapraszamy! – michalici „z Górki”