Siedem przykazań Słowa Bożego

07-03-2020

W najbliższy czwartek, 12 marca, po Mszy świętej o godz. 19.00, ks. Roman Chyliński CSMA wygłosi kolejną katechezę dla dorosłych temat "Siedem przykazań Słowa Bożego, czyli jak zastosować w praktyce Słowo Boże"

Ciągle jesteśmy w drodze – jak uczniowie do Emaus. Nieraz stygną nasze serca, brakuje nam entuzjazmu wiary, czujemy się przytłoczeni problemami codzienności. Potrzebujemy katechezy, aby rozpaliły nas słowa Pana.

Po cyklu katechez „Najważniejszy tryptyk życia, czyli o trzech rzeczach ostatecznych”, od nowego roku rozpoczęły się spotkania poświęcone Słowu Bożemu. Już w najbliższy czwartek, 12 marca, po Mszy świętej o godz. 19.00, ks. Roman Chyliński CSMA wygłosi w naszym sanktuarium kolejną katechezę dla dorosłych, której temat brzmi „Siedem przykazań Słowa Bożego, czyli jak zastosować w praktyce Słowo Boże”.

Serdecznie zapraszamy! – michalici „z Górki”