Wołanie o pokój i uświęcenie rodzin

10-05-2022

Za nami pierwsza w tym roku, majowa Fatima

Za nami pierwsze w tym roku Pokutne Nabożeństwo Fatimskie. Przewodniczył mu wybrany na kolejną kadencję Ojciec Generał michalitów ks. Dariusz Wilk. Przy ołtarzu stanęło wielu kapłanów pracujących na całym świecie [Australia, Papua Nowa Gwinea, Rep. Dominikana, Paragwaj, Argentyna, Włochy, Szwajcaria, Niemcy, USA, Kanada], którzy zostali w Miejscu Piastowym po zakończonej dzień wcześniej XXII Kapitule Generalnej.

Homilię wygłosił ks. Stanisław Kluk CSMA, przełożony wiceprowncji na Pacyfiku. Główną intencją majowej Fatimy było wołanie o uświęcenie rodzin, stąd w liturgię zaangażowały się wspólnoty Kościoła Domowego. Pan Bóg dał nam piękną, ciepłą pogodę... Nabożeństwo było transmitowane przez Radio i internetową TV FARA z Przemyśla.