14.11-20.11.2021

1. Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego – uroczystość Chrystusa Króla.
  2. Kalendarz liturgiczny tego tygodnia:
    * wtorek, 16 listopada – wspomnienie Matki Bożej Miłosierdzia, Ostrobramskiej;
    * środa, 17 listopada – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej;
    * czwartek, 18 listopada – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy;
    * sobota, 20 listopada – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego.
  3. W Kościele trwa ROK RODZINY. W piątek, 19 listopada, zapraszamy na „Rodzinną Dziewiętnastkę”. O godz. 19.00 będzie odprawiona Msza święta w intencjach, które można składać przy relikwiach św. Jana Pawła II [kartki na te intencje znajdują się na stoliku z prasą katolicką]. Po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec do św. Józefa za zmarłych. Spotkanie zakończy się Apelem Jasnogórskim. Zaufajmy mocy modlitwy!
  4. W naszym Sanktuarium różaniec za zmarłych połączony z wypominkami codziennie o godz. 18.30
  5. Na prośbę ks. Proboszcza z Ustrobnej, w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek dla chorego Łukasza Skórniewskiego, by wesprzeć jego rehabilitację.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Jest wiele ciekawych artykułów, które podczas długich jesiennych wieczorów mogą być dobrym ożywieniem naszego ducha.
  7. Na owocne przeżywanie nadchodzącego tygodnia przyjmijcie Boże błogosławieństwo.