15.05-21.05.2022

1. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie majowym, które w naszym Sanktuarium jest odprawiane o godz. 18.30..
  2. Jutro, 16 maja obchodzimy święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
  3. W najbliższą sobotę, 21 maja, w Krakowie nasz współbrat diakon Sławomir Dzierman zostanie wyświęcony na kapłana, a kl. Mateusz Świtek przyjmie święcenia diakonatu. Polecamy ich waszej modlitwie, by gorliwie służyli Bogu i Kościołowi.
  4. W przyszłą niedzielę, 22 maja, podczas Mszy świętych o 9.30 i 11.00 będą grali i śpiewali uczniowie oraz nauczyciele Społecznej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Krośnie. Pieśni podczas liturgii wykona zespół wokalny, soliści, a także kwartet smyczkowy. Po Mszy świętej młodzi artyści dadzą również krótki koncert.
  5. W dniach 17-20 czerwca br. nasze Sanktuarium organizuje pielgrzymkę autokarową do Matki Bożej Ostrobramskiej w Wilnie (Litwa). Odwiedzimy także Kowno, Szawle i wzgórze krzyży oraz sanktuaria maryjne w Polsce: Kodeń, Leśną Podlaską i Studzieniczną. Koszt – 1 030 zł. Są jeszcze dwa wolne miejsca. Zapisy w zakrystii, a więcej informacji można przeczytać na plakacie przy wyjściu z kościoła.
  6. Na stoliku z prasą katolicką znajdują się nowe numery tygodników „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz michalickiego magazynu „Któż jak Bóg”. Zachęcamy do nabywania i lektury.
  7. Wszystkim solenizantom, jubilatom i pielgrzymom życzymy wielu łask Bożych. Na owocne przeżycie nadchodzącego tygodnia przyjmijcie Boże błogosławieństwo!