29.05-04.06.2022

1. Od piątku, codziennie o godz. 18.30, odprawiamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  2. We wtorek, 31 maja, obchodzimy święto Nawiedzenia NMP. W tym dniu kończymy nabożeństwo majowe.
  3. W środę, 1 czerwca, rozpoczynamy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. W tym dniu, a jest to Dzień Dziecka, zapraszamy na Mszę świętą o godz. 19.00 wszystkie dzieci – by otrzymać specjalne błogosławieństwo i zjeść coś słodkiego. Dzieci, które uczestniczyły w nabożeństwach majowych i stworzyły Orszak Królowej Aniołów, niech przyniosą z sobą te plansze.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca. W sobotę o godz. 17.30 rozpoczynamy czerwcowe Nabożeństwo Fatimskie, podczas którego szczególnie będziemy modlić się za młodzież – o ducha wiary oraz właściwe rozeznanie powołania życiowego. Swój udział w nabożeństwie licznie zaznaczy społeczność Michalickiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych. Msza święta o godz. 19.00. Po zakończeniu procesji światła rozpocznie się modlitewne czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  5. Zaproszenie dla uczestników spotkań Apostolstwa Trzeźwości: w niedzielę Zesłania Ducha Świętego, o godz. 14.00 odbędzie się Droga Krzyżowa na Górę św. Michała Archanioła w Bliznem w intencji osób dotkniętych chorobą alkoholową i innymi uzależnieniami. Serdecznie zapraszamy!
  6. Na stoliku z prasą katolicką znajdują się nowe numery tygodników „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Zachęcamy do nabywania i lektury.
  7. Wszystkim solenizantom, jubilatom i pielgrzymom życzymy wielu łask Bożych. Na owocne przeżycie nadchodzącego tygodnia przyjmijcie Boże błogosławieństwo.