02.10-08.10.2022

1. Dziś kończymy tegoroczne nabożeństwa fatimskie. Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Bogu za przeżycie w modlitwie i pokucie każdego nabożeństwa. Matce Bożej Fatimskiej w Jej cudownej figurze zawierzamy nasze michalickie wspólnoty oraz wszystkie rodziny i pielgrzymów. Pamiętajmy o modlitwie różańcowej, szczególnie w tym miesiącu, zaś w następne pierwsze soboty miesiąca, starajmy się uczestniczyć w czuwaniu, które będzie w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej.
  2. We wtorek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. Jest to również pierwszy wtorek miesiąca, dlatego o godz. 18.00 odśpiewamy godzinki ku czci św. Michała Archanioła, następnie nabożeństwo różańcowe i modlitwy do naszego patrona oraz msza św. Serdecznie zapraszamy.
  3. W środę wspomnienie św. siostry Faustyny.
  4. W piątek wspomnienie NMP Różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszym sanktuarium codziennie o 18.30. Przypominamy, że za odmówienie jednej cząstki tej modlitwy: w kościele, wspólnocie rodzinnej lub sąsiedzkiej – można uzyskać odpust zupełny.
  5. W sobotę o godz. 10.00 w kościele św. Piotra i św. Jana z Dukli w Krośnie msza św. w ramach obchodu dnia dziecka utraconego. Zapraszamy.
  6. W następną niedzielę obchodzimy Dzień Papieski. Zbiórka do puszek przed kościołem na fundusz stypendialny Fundacja Dzieło III Tysiąclecia.
  7. Od 14 do 16 października będą się odbywać przy naszym sanktuarium rekolekcje dla uzależnionych od alkoholu, dla współuzależnionych oraz osób, które pragną pomagać osobom uzależnionym od alkoholu, narkotyków i innych używek. Więcej informacji można znaleźć na stronie: sanktuarium.michalici.pl – serdecznie zapraszamy do udziału.
  8. Centrum pracy z młodzieżą (mieszczące się w tzw. szklanym domu obok parkingu)  zaprasza do kawiarenki na domowe ciasto, kawę i pyszne lody. Otwieramy tym samym miejsce, które będzie służyło wszystkim, którzy przy sanktuarium będą chcieli wzmocnić nie tylko ducha, ale także ciało. Zapraszamy.
  9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia, gościom i pielgrzymom, życzymy błogosławionej niedzieli oraz opieki Matki Bożej Fatimskiej, św. Michała Archanioła
    i bł. Bronisława Markiewicza. Przyjmijcie Boże błogosławieństwo.