23.10-29.10.2022

1. Rozpoczynamy tydzień misyjny. Szczególną modlitwą ogarniamy wszystkich misjonarzy. Młodzież z Michalickiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych rozprowadza dziś znicze. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na misje prowadzone przez księży michalitów i siostry michalitki.
  2. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o 18.30.
  3. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Przeżywając tajemnicę obcowania świętych, modlimy się szczególnie za naszych zmarłych, mając nadzieję, że dostąpią oni lub już dostąpili szczęścia wiecznego. W listopadzie będzie odprawiana Msza św. gregoriańska za zmarłych polecanych w wypominkach. Kartki na wypominki wystawione są na stoliku za ławkami. Wypominki listopadowe i roczne można składać w zakrystii.
  4. W przyszłą niedziele o godz. 17.00 młodzieżowy zespół Gloria zaprasza na koncert maryjny - „Przez Maryję do Jezusa”.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na działalność Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy kwotę 3600 zł.
  6. W niedziele 6 listopada po mszy św. o godz. 19.00 z zespołem Światło uwielbienia zapraszamy na wieczór zaduszkowy.
  7. W tym tygodniu wspominamy:
  • w poniedziałek – bł. Jana Balickiego
  • w piątek – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W naszej wspólnocie zakonnej imieniny obchodzi ks. Tadeusz Musz, przełożony naszej wspólnoty. Jemu i innym solenizantom życzymy wiele Bożych łask.

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia, gościom i pielgrzymom, życzymy błogosławionej niedzieli oraz opieki Matki Bożej Fatimskiej, św. Michała Archanioła i bł. Bronisława Markiewicza. Przyjmijcie Boże błogosławieństwo.