30.10-05.11.2022

1. Dziś o godz. 17.00 w naszym sanktuarium koncert maryjny młodzieżowego zespołu Gloria pt. Przez Maryję do Jezusa. Zapraszamy.
  2. Jutro kończymy październikowe nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do kontynuowania tej modlitwy w listopadzie, prosząc o szczęście wieczne dla zmarłych. Różaniec połączony z wypominkami codziennie o godz. 18.20.
  3. We wtorek uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszym Sanktuarium jak
    w każdą niedzielę, a na cmentarzu o godz. 14.00, potem procesja i modlitwy za zmarłych. W listopadzie w naszym Sanktuarium będzie odprawiana codziennie msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku z prasą katolicką; po wypełnieniu można je składać w zakrystii. Nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła z racji uroczystości przeniesione na kolejny tydzień.
  4. W uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny wierni mogą zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, który może być ofiarowany tylko za zmarłych, za pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy oraz odmówienie tam „Ojcze nasz”, „Wierzę w Boga” oraz jakiejkolwiek modlitwy w intencjach ojca świętego. W listopadzie można codziennie zyskiwać odpusty za zmarłych, nawiedzając pobożnie cmentarz, gdzie należy odmówić „Ojcze nasz”, „Wierzę w Boga” oraz dowolną modlitwę za zmarłych i modlitwę w intencjach ojca świętego. Od 1 do 8 listopada odpust jest zupełny, zaś w pozostałych dniach – odpust cząstkowy.
  5. W środę dzień zaduszny - wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. wg porządku dnia powszedniego.
  6. Ponad to w tym tygodniu wspominamy w piątek – św. Karola Boromeusza.
  7. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Serdecznie zapraszamy na czuwanie modlitewne w sobotę, które rozpocznie się po wieczornej Mszy świętej w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej.
  8. Ze względu na jubileuszowe spotkanie grupy AA Przymierze w drugą sobotę miesiąca - wyjątkowo miesięczne spotkanie Apostolstwa trzeźwości przy naszym Sanktuarium będzie w najbliższą  sobotę tj. 5 listopada o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy.
  9. Za tydzień w niedzielę po mszy św. o godz. 19.00 z zespołem Światło uwielbienia zapraszamy na wieczór zaduszkowy. Prosimy na tę modlitwę przynosić wypisane imiona swoich bliskich zmarłych.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Są nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”, a także dwumiesięcznika o aniołach „Któż jak Bóg”.
  11. Niech Boże błogosławieństwo pomoże nam owocnie przeżyć ten pełen zadumy nad ludzkim życiem nadchodzący tydzień.