11.12-17.12.2022

1. Od 16 grudnia, czyli od piątku, przygotowujemy się bezpośrednio do uroczystości Bożego Narodzenia. W naszym Sanktuarium – kontynuując wspaniałe dziedzictwo duchowe pozostawione nam przez błogosławionego ks. Bronisława – będzie odprawiana Nowenna do Dzieciątka Jezus o godz. 18.30, na którą serdecznie zapraszamy. Często w naszych modlitwach w Sanktuarium, prosimy o błogosławieństwo i pomoc Bożą dla rodzin. Ponieważ w tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw o życie chrześcijańskie rodzin, dlatego tym bardziej nasze uczestnictwo w Nowennie jest okazją, by zanosić do Boga modlitwę w tej intencji.
  2. W okresie Adwentu w naszym Sanktuarium odprawiane są msze święte roratnie: w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19.00, a we wtorki, czwartki i soboty o godz. 6.30. Serdecznie zapraszamy.
  3. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek - św. Łucję, w środę – św. Jana od Krzyża.
  4. Ośrodek troski o małżeństwo i rodzinę przy naszym sanktuarium zaprasza w środę na kolejne spotkanie dla kobiet z cyklu: „Jak kochać i być kochaną”. Rozpoczęcie spotkania po mszy św. o godz. 19.00 w sali misyjnej w domu zakonnym.
  5. W zakrystii można nabyć opłatki na stół wigilijny. Ofiary składane przy opłatkach przeznaczone są utrzymanie sanktuarium.
  6. Michalickie duszpasterstwo młodzieży zaprasza do udziału w organizowanych zimowiskach. Więcej informacji na stronie www.obozy.michalici.pl
  7. Życzymy wszystkim owocnego przeżycia czasu Adwentu i głębokiego przygotowania serc na przyjście Pana. Na tę duchową drogę przyjmijcie Boże błogosławieństwo.