12.02-18.02.2023

1. We wtorek, obchodzimy święto Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  2. Odkrywając  potrzebę serca, wiele osób przyjmuje szkaplerz jako zewnętrzny znak poddania się pod opiekę Księcia Wojsk Anielskich - Patrona Kościoła – Św. Michała Archanioła. W najbliższy wtorek w naszym Sanktuarium na godz. 18 30 zapraszamy czcicieli świętego Michała Archanioła, osoby noszące Szkaplerz. O godz. 19 00 msza święta z kazaniem o tematyce anielskiej a po Mszy św. krótkie spotkanie formacyjne oraz możliwość przyjęcia szkaplerza świętego Michała Archanioła.
  3. W najbliższą sobotę, czyli 18-go lutego serdecznie zapraszamy na spotkanie modlitewno-refleksyjne wszystkich czcicieli św. Michała Archanioła: członków Honorowej Straży, Rycerzy św. Michała oraz noszących szkaplerz św. Michała Archanioła. Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.00 w sali pod kościołem. Zakończy się mszą świętą o godz. 19.00.
  4. Informujemy, że nasze Sanktuarium wraz z parafią w Miejscu Piastowym organizuje w dniach 11-24 sierpnia br. pielgrzymkę do Sanktuariów Europy. W planie mamy zamiar odwiedzić takie miejsca jak: Lourdes, Fatimę, La Sallette i inne. Zapisy wciąż trwają. Więcej informacji można uzyskać w zakrystii.
  5. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Na stoliku znajduje się najnowszy numer michalickiego dwumiesięcznika „Któż jak Bóg” oraz tygodnik „Gość Niedzielny”.
  6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a także pielgrzymom życzymy obfitości łask Bożych. Przyjmijcie Boże błogosławieństwo.