26.02-04.03.2023

1. Dziś o godz. 18.15 – nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Przypominamy, że w naszym sanktuarium Droga Krzyżowa w piątki po Mszy św. o godz. 12.00 i o godz. 18.15. Za udział w tych wielkopostnych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W czasie Gorzkich Żali zbierana będzie taca na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę, po wieczornej mszy świętej, zapraszamy na fatimskie czuwanie modlitewne do godz. 21.00.
  3. W sobotę, obchodzimy święto św. Kazimierza, królewicza.
  4. Ośrodek troski o rodzinę zaprasza w dniach od 3 do 5 marca dziewczyny, żony, matki, wdowy, które chcą odkryć w sobie na nowo kobiece piękno, wartość swojej wyjątkowości do udziału w rekolekcjach. Więcej informacji na plakacie i na stronie internetowej sanktuarium.
  5. W dniach od 10 do 12 marca przy naszym Sanktuarium odbędą się rekolekcje trzeźwościowe. Są one skierowane nie tylko dla osób uzależnionych, ale również współuzależnionych. Więcej informacji na stronie internetowej sanktuarium i na plakacie.
  6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a także pielgrzymom życzymy obfitości łask Bożych. Przyjmijcie Boże błogosławieństwo.