26.03-01.04.2023

1. W piątki Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszym sanktuarium po mszy św. o godz. 12.00 oraz o godz. 18.15, a Gorzkie Żale w niedziele o godz. 18.15. Za odprawienie Drogi Krzyżowej i udział w Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Zapraszamy na kolejne środowe spotkanie dla kobiet, które poszukują inspiracji dla swojej kobiecości, wsparcia w różnych życiowych okolicznościach oraz budowania przyjaznych kobiecych więzi. Rozpoczęcie w najbliższą środę po wieczornej mszy św., (ok. 19.40) w sali misyjnej w domu zakonnym. Wejście od strony furty klasztornej.
  3. Od czwartku do soboty (30 marca do 1 kwietnia) w naszym sanktuarium odbędą się coroczne wielkopostne rekolekcje dla nauczycieli i pracowników administracji. Prowadzić je będzie ksiądz Dariusz Bartocha – duszpasterz młodzieżowy i dyrektor szkół salezjańskich. Początek spotkań o godz. 19.00. W programie msza św. z konferencją, a po niej drugie spotkanie rekolekcyjne w sali widowiskowej Centrum Edukacji Młodzieży. Szczegóły na stronie internetowej sanktuarium, profilu facebookowym oraz na plakatach.
  4. W sobotę 1 kwietnia po mszy świętej o 19.00 z naszego sanktuarium wyruszy marsz Papieski. Nasze wędrowanie rozpoczniemy od pomnika bł. Ks. Bronisława, do pomnika Jana Pawła II na lotnisko w Targowiskach. Wyruszymy z zapalonymi świecami, zniczami, odmawiając różaniec. Więcej informacji na stronie internetowej sanktuarium i profilu facebookowym.
  5. W sobotę, po wieczornej mszy świętej, zapraszamy na fatimskie czuwanie modlitewne do godz. 21.00.
  6. Od Wielkiego Poniedziałku do Wielkiej Środy zapraszamy do udziału w rekolekcjach wielkopostnych. Nauki rekolekcyjne będą głoszone w czasie mszy świętych o godz. 12.00 i 19.00.
  7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a także pielgrzymom życzymy obfitości łask Bożych. Przyjmijcie Boże błogosławieństwo.