23.04-29.04.2023

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny.
  2. W poniedziałek obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski; we wtorek święto św. Marka Ewangelisty, w sobotę święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.
  3. W środę po mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne spotkanie dla kobiet, które poszukują inspiracji dla swojej kobiecości, wsparcia w różnych życiowych okolicznościach oraz budowania przyjaznych kobiecych więzi. Rozpoczęcie ok. 19.40 w sali misyjnej w domu zakonnym.
  4. W piątek po wieczornej mszy św. zapraszamy na Adoracje Najświętszego Sakramentu.
  5. Przez kilka lat 3 maja modliliśmy się za maturzystów, idąc w pielgrzymce od pomnika św. Jana Pawła II w Targowiskach do naszego Sanktuarium. Serdecznie zapraszamy maturzystów i ich bliskich do zgromadzenia się 3 maja o godz. 9.30 przy pomniku św. Jana Pawła II w Targowiskach, podejmując w drodze modlitwę zakończoną uroczystą mszą świętą odpustową w sanktuarium o godz. 11.00.
  6. Jest najnowszy numer michalickiego dwumiesięcznika „Któż jak Bóg”. Zachęcamy do nabywania i lektury.
  7. Wszystkim solenizantom, jubilatom i pielgrzymom życzymy wielu łask Bożych. Na owocne przeżycie nadchodzącego tygodnia przyjmijcie Boże błogosławieństwo!