07.05-13.05.2023

1. Nabożeństwa majowe w naszym Sanktuarium codziennie o godz. 18.30.
  2. Jutro uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski. W naszej wspólnocie imieniny obchodzą: ks. Stanisław Morawski i ks. Stanisław Kociuba.
  3. We wtorek w naszym Sanktuarium na godz. 18.30 zapraszamy czcicieli świętego Michała Archanioła, osoby noszące Szkaplerz. O godz. 19.00 msza święta, a po niej możliwość przyjęcia Szkaplerza świętego Michała Archanioła.
  4. W sobotę, 13 maja, o godz. 16 kolejne spotkanie związane z Apostolstwem Trzeźwości. Zachęcamy do uczestnictwa nie tylko tych, których dotyka problem uzależnień i współuzależnień, ale również osoby pragnące poprzez świadectwo życia i czyny miłosierdzia pomagać innym.
  5. Michalickie Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza do udziału w organizowanych w czasie wakacji obozach nad morzem. W tym roku będzie to aż 6 turnusów, m.in. obóz windsurfingowy, muzyczny i fotograficzny. Więcej informacji na stronie: obozy.michalici.pl
  6. Jest najnowszy numer michalickiego dwumiesięcznika „Któż jak Bóg”. Zachęcamy do nabywania i lektury.
  7. Wszystkim solenizantom, jubilatom i pielgrzymom życzymy wielu łask Bożych. Na owocne przeżycie nadchodzącego tygodnia przyjmijcie Boże błogosławieństwo!