20.08-26.08.2023

1. Apostolstwo Trzeźwości działające  przy naszym Sanktuarium zaprasza na tzw. Wesele bez toastu. W tym roku wydarzenie to będzie miało miejsce 26 sierpnia tj. w ostatnią sobotę miesiąca. Więcej informacji na stronie sanktuarium i na plakacie.
  2. W piątek po wieczornej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00
  3. Księża michalici serdecznie zapraszają na koncert polskich pieśni patriotycznych z przełomu XIX i XX wieku który odbędzie się w sobotę 26 sierpnia w naszym sanktuarium o godzinie 20:00. Więcej informacji na plakacie.
  4. W przyszłą niedzielę, tj. 27.08., Ośrodek Troski o Małżeństwo i Rodzinę działający przy naszym Sanktuarium organizuje Kiermasz misyjny. Jego celem jest zebranie środków na agregat prądotwórczy dla Misji w Kamerunie prowadzonej przez Siostry Michalitki, dzięki któremu dzieci uczęszczające do tamtejszej szkoły, będą mogły uczyć się przy świetle żarówki, nie ogniska. Podczas kiermaszu, po każdej mszy świętej, rozprowadzane będą pyszne domowe ciasta, rękodzieło, pachnące upominki, romantyczne mydełka, serwety i inne. Złożone ofiary w całości zostaną przeznaczone na zakup wymienionego agregatu. Serdecznie zapraszamy!
  5. Kalendarz liturgiczny tego tygodnia: we wtorek wspomnienie NMP Królowej, w czwartek święto św. Bartłomieja, apostoła; w sobotę uroczystość NMP Częstochowskiej.
  6. Solenizantom i pielgrzymom życzymy obfitości łask Bożych i opieki patronów. Na kolejny, wakacyjny tydzień przyjmijcie Boże błogosławieństwo.