05.11-11.11.2023

1. Różaniec z wypominkami codziennie o godz. 18.20.
  2. Dziś po mszy św. o godz. 19.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych.
  3. Kawiarnia w Centrum pracy z młodzieżą obchodzi pierwszą rocznicę swojej  działalności, z tej racji zaprasza dziś na michalicką kremówkę w urodzinowej cenie.
  4. Jutro o godz. 17.00 Centrum Pracy z Młodzieżą zaprasza wszystkich, a zwłaszcza młodzież, na projekcje filmu pt. „Opiekun”. Po filmie możliwość wzięcia udziału w dyskusji. Wstęp wolny.
  5. We wtorek - 7 listopada o godz. 17.00 rozpocznie się jeden z etapów diecezjalnego dziękczynienia za beatyfikację rodziny Ulmów. O godz. 17.30 różaniec w intencji rodzin. O godz. 18.00 msza święta której przewodniczyć będzie Abp Adam Szal. Podczas Eucharystii zostaną przekazane relikwie błogosławionych do poszczególnych parafii naszego dekanatu. Do udziału w tej uroczystości serdecznie zapraszamy. W związku z tym intencje zamówione na 7 listopada na mszę św. o godz. 19.00 zostaną odprawione o godz. 18.00. Mszy św. o godz. 19.00 nie będzie.
  6. W tym tygodniu wspominamy: w czwartek rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w piątek św. Leona Wielkiego, w sobotę św. Marcina.
  7. Zapraszamy na gminne obchody święta Niepodległości w sobotę 11 listopada. Rozpoczęcie o godz. 11.00 przy budynku Urzędu Gminy Miejsce Piastowe. O godz. 12.00 w naszym sanktuarium uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny.
  8. Ośrodek troski o małżeństwo i rodzinę zaprasza do udziału w warsztatach szkoleniowych, które odbędą się w sobotę 25 listopada w sali teatralnej pod kościołem. Więcej informacji na stronie internetowej sanktuarium.
  9. Na owocne przeżywanie nadchodzącego tygodnia przyjmijcie Boże błogosławieństwo.