12.11-18.11.2023

1. Różaniec z wypominkami codziennie o godz. 18.20.
  2. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, w piątek św. Elżbietę Węgierską, w sobotę bł. Karolinę Kózkównę.
  3. Ośrodek troski o małżeństwo i rodzinę zaprasza do udziału w warsztatach szkoleniowych dla rodziców, które odbędą się w sobotę 25 listopada w sali teatralnej pod kościołem. Więcej informacji na plakatach i stronie internetowej sanktuarium.
  4. Proboszcz z Miejsca Piastowego – ks. Andrzej Mroczkowski zaprasza na dziewięciodniową lotniczą pielgrzymkę do Turcji śladami św. Pawła Apostoła w dniach od 25 kwietnia do 3 maja. Koszt 6950 zł. Zapisy i wpłata zaliczki w kwocie 2000 zł możliwe do 17 grudnia. Zapisy przyjmuje ks. Andrzej w urzędzie parafialnym w Miejscu Piastowym.
  5. Na owocne przeżywanie nowego tygodnia przyjmijcie Boże błogosławieństwo.