19.11-25.11.2023

1. Różaniec z wypominkami codziennie o godz. 18.20.
  2. W poniedziałek 20 listopada (jutro) Centrum Pracy z Młodzieżą w Miejscu Piastowym zaprasza na godz. 17.00 na projekcję filmu „Bóg w Krakowie”. Wstęp wolny.
  3. W piątek i sobotę, tj. 24 i 25 listopada, w Michalickim Zespole Szkół Ponadpodstawowych odbywać się będzie kolejna edycja sympozjum naukowego. Temat tegorocznego spotkania brzmi „Co Polska dała światu?”. Tematykę wystąpień oraz nazwiska prelegentów znaleźć można na plakacie oraz na stronie internetowej szkoły - mzsp.pl
  4. W najbliższą sobotę Ośrodek troski o małżeństwo i rodzinę zaprasza do udziału w warsztatach szkoleniowych dla rodziców. Więcej informacji na plakacie i stronie internetowej sanktuarium.
  5. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek – wspomnienie Ofiarowania NMP, w środę - wspomnienie św. Cecylii; już dziś składamy najlepsze życzenia panu organiście Sylwestrowi i wszystkim, którzy śpiewem i muzyką ubogacają liturgię w naszym Sanktuarium; w piątek – wspomnienie świętych Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.
  6. Proboszcz z Miejsca Piastowego zaprasza na pielgrzymkę do Turcji śladami św. Pawła Apostoła w dniach od 25 kwietnia do 3 maja. Koszt 6950 zł. Zapisy przyjmuje ks. Andrzej w urzędzie parafialnym w Miejscu Piastowym.
  7. W minioną niedzielę na parkingu zostały znalezione kluczyki do samochodu. Więcej informacji w zakrystii.
  8. Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego – uroczystość Chrystusa Króla.
  9. Na owocne przeżywanie nowego tygodnia przyjmijcie Boże błogosławieństwo.