31.12-06.01.2024

1. Msza św. na zakończenie roku o godz. 15.00, a po niej nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne. Nie będzie mszy św. o godz. 19.00.
  2. Nowy Rok przywitamy mszą św. o godz. 24.00. W Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki msze św. w porządku niedzielnym. Jest to uroczystość nakazana.  Swoje imieniny obchodzi ks. Mieczysław Job, polecamy go Waszym modlitwom i życzymy opieki św. Michała Archanioła.
  3. W najbliższy wtorek zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła. O godz. 18.00 – śpiew godzinek do naszego Patrona, a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której za wstawiennictwem św. Michała Archanioła będziemy prosić o potrzebne dary w nowym 2024 roku. O godz. 19.00 msza święta.
  4. W sobotę, 6 stycznia, obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego, w tradycji zwaną świętem Trzech Króli – dzień szczególnej modlitwy za misje święte. Obrzęd błogosławieństwa kredy, kadzidła i kredy w czasie każdej mszy św. Jak co roku młodzież Michalickiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych rozprowadza kadzidło i kredę. Dochód przeznaczony jest na misje prowadzone przez siostry i księży michalitów. Jest to uroczystość nakazana.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czasie dyżuru spowiedniczego i każdej mszy św. Serdecznie zapraszamy na czuwanie modlitewne w sobotę, które rozpocznie się po wieczornej mszy świętej w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej.
  6. Centrum Duchowości Michalickiej w Miejscu Piastowym zaprasza w dniach 26-28 stycznia na rekolekcje pt. „Jak ocalić żywą wiarę i bronić się przed atakami złego ducha?”, które poprowadzi ks. Zbigniew Baran, egzorcysta posługujący w naszym sanktuarium. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej www.rekolekcje.michalici.pl
  7. Wszystkim naszym przyjaciołom i gościom życzymy wielu łask Bożych płynących od Bożej dzieciny. Przyjmijcie Boże błogosławieństwo.