21.01-27.01.2024

1. Dziś o godz. 18.30 rozpoczynamy nowennę przed świętem błogosławionego ks. Bronisława Markiewicza.
  2. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tace, które pomogą w sfinansowaniu ogrzewania sanktuarium. Dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości i troski o nasze sanktuarium jak również naszej klasztornej wspólnoty. Bóg zapłać.
  3. W środę wspomnienie św. Franciszka Salezego, w czwartek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w piątek wspomnienie śś. Tymoteusza i Tytusa.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 msza św. dziękczynna za Błogosławionego Bronisława z prośbą o jego kanonizację. Kazania wygłosi ks. Marcin Kałwik.
  5. Wójt Gminy Miejsce Piastowe zaprasza na Miejsteckie kolędowanie, które rozpocznie się o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej w Miejscu Piastowym. Nastąpiła zmiana lokalizacji tego wydarzenia.
  6. Na nowy tydzień przyjmijcie Boże błogosławieństwo.