28.01-03.02.2024

1. Nowenna przed świętem bł. Bronisława Markiewicza codziennie o 18.30
  2. We wtorek święto Błogosławionego ks. Bronisława Markiewicza. Mszy św. o godz. 12.00 będzie przewodniczył przełożony generalny naszego Zgromadzenia ks. Dariusz Wilk. Pozostałe msze św. jak w dzień powszedni.
  3. W środę wspomnienie św. Jana Bosko. O godz. 18.30 Różaniec. Po mszy św. pierwsza z cyklu konferencji „10 cnót Maryi”, później spotkanie w sali misyjnej w domu zakonnym.
  4. W piątek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. W czasie każdej mszy św. obrzęd poświęcenia gromnic. Prosimy zabezpieczyć świece, aby roztopiony wosk nie rozlewał się na posadzkę lub ławki. Sprzątanie tego jest trudne. Msze święte będą sprawowane jak w dzień powszedni. Jest to również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, dlatego prosimy o modlitwę w intencji zakonników i zakonnic, aby byli wierni swemu powołaniu. Okazja do spowiedzi w czasie każdej mszy św. i dyżuru spowiedniczego.
  5. W sobotę wspomnienie św. Błażeja. Po mszy św. o godz. 19.00 w kaplicy Matki Bożej fatimskie czuwanie modlitewne.
  6. Zapraszamy na noworoczny koncert Orkiestry Dętej Gminy Miejsce Piastowe, który rozpocznie się o godz. 17.00 w Centrum Pracy z Młodzieżą w Miejscu Piastowym.
  7. Na nowy tydzień przyjmijcie Boże błogosławieństwo.