04.02-10.02.2024

1. We wtorek o godz. 18.00 śpiew godzinek ku czci św. Michała Archanioła, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu z prośbą o siły i mądrość do walki ze złem, o godz. 19.00 – msza święta.
  2. W sobotę kolejne spotkanie Apostolstwa Trzeźwości. Rozpoczęcie o godz. 16.00 w sali pod kościołem o 17.00 msza święta.
  3. Przypominamy, że każdego dnia w naszym Sanktuarium o godz. 15.00 odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Adoracja trwa do wieczornego nabożeństwa o godz. 18.30. Zapraszamy do osobistej adoracji.
  4. W tym tygodniu kalendarz liturgiczny przynosi nam wspomnienia: we wtorek św. Agaty, w środę świętych Pawła Miki i Towarzyszy, w sobotę św. Scholastyki.
  5. Ośrodek troski o rodzinę zaprasza 12 lutego (poniedziałek) po wieczornej mszy św. na spotkanie w sali domu zakonnego wprowadzające w tematykę naprotechnologii p.t. „Zrozumieć kobietę”. Więcej informacji na plakacie i stronie internetowej sanktuarium.
  6. Od 16 do 18 lutego przy naszym Sanktuarium odbędą się rekolekcje trzeźwościowe. Pod hasłem: Ratunek dla naszego serca w Najświętszym Sercu Jezusa. Są one skierowane nie tylko dla osób uzależnionych, ale również współuzależnionych. Więcej informacji na stronie internetowej sanktuarium i na plakacie.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Na stoliku m.in. jest wyłożony nowy numer dwumiesięcznika o Aniołach „Któż jak Bóg”.
  8. Na nowy tydzień przyjmijcie Boże błogosławieństwo.