25.02-02.03.2024

1. Dziś o godz. 18.15 – nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Przypominamy, że w naszym sanktuarium Droga Krzyżowa w piątki po mszy św. o godz. 12.00 oraz o godz. 18.15. Za udział w wielkopostnych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W czasie Gorzkich Żali zbierana będzie taca na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  2. W środę o godz. 18.30 Różaniec i zmiana tajemnic dla róż Żywego Różańca. Po mszy św. kolejna konferencja z cyklu „10 cnót Maryi”, po niej spotkanie w sali misyjnej w domu zakonnym.
  3. W piątek możliwość do spowiedzi w czasie każdej mszy św. i dyżuru spowiedniczego.
  4. W sobotę po wieczornej mszy św. w kaplicy cudownej figury Matki Bożej - fatimskie czuwanie modlitewne.
  5. Od 15 do 17 marca ośrodek troski o rodzinę zaprasza na rekolekcje i warsztaty rozwojowe dla kobiet, które w czasie wielkiego postu chcą odkryć w sobie na nowo kobiece piękno. Więcej informacji na plakacie i na stronie internetowej sanktuarium.
  6. Do nabycia jest nowy numer dwumiesięcznika „Któż jak Bóg”, a także książki o tematyce anielskiej i wielkopostnej. Dochód przeznaczony będzie na rozwój kultu św. Michała Archanioła.
  7. Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na rzecz michalickich dzieł wychowawczych. Ulotki z numerem KRS do wpisania w zeznaniu podatkowym wyłożone są na stoliku za ławkami.

Na trud wielkopostnej przemiany duchowej przyjmijcie błogosławieństwo Boże.