31.03-06.04.2024

1. Jutro o godz. 18.00 godzinki ku czci św. Michała Archanioła, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu z prośbą o siły i mądrość do walki ze złem; o godz. 19.00 – msza święta.
  2. W najbliższy piątek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Od piątku wznawiamy cotygodniowe Adoracje Najświętszego Sakramentu po wieczornej mszy św.
  4. W sobotę po wieczornej mszy św. zapraszamy na kolejny Marsz Papieski. Przejdziemy spod sanktuarium do pomnika św. Jana Pawła II w Targowiskach oraz z powrotem. W czasie drogi rozważać będziemy tajemnice Różańca w intencji Ojczyzny.
  5. W przyszłą niedzielę święto Bożego Miłosierdzia. W sobotę 6 kwietnia, od godziny 21.00 do 24.00 zapraszamy na czuwanie modlitewne. O północy – msza święta.
  6. Na stoliku pod chórem nowe numery prasy katolickiej zachęcamy do lektury.
  7. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wakacyjnych wyjazdów. Więcej informacji na stronie obozy.michalici.pl
  8. Solenizantom, jubilatom i pielgrzymom życzymy obfitości łask Bożych i opieki patronów. Niech błogosławieństwo Zmartwychwstałego Pana umocni nas wszystkich do radosnego i ufnego podążania Jego drogą.