21.04-27.04.2024

1. Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. W przyszłą niedzielę na wzgórzu Lecha w Gnieźnie w czasie uroczystości ku czci świętego Wojciecha dwaj Michalici: ks. Piotr Dąbrowski i ks. Paweł Zagórski otrzymają krzyże misyjne i zostaną posłani do głoszenia Ewangelii na krańce świata. Polecamy nowych misjonarzy oraz błagania o nowe powołania Waszej pamięci.
  2. We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski.
  3. W środę o godz. 18.30 Różaniec i zmiana tajemnic dla Żywego Różańca. Po mszy św. kolejna konferencja z cyklu „10 cnót Maryi”.
  4. W czwartek święto św. Marka, Ewangelisty.
  5. W piątek po wieczornej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.
  6. Centrum Duchowości Michalickiej zaprasza na rekolekcje prowadzone przez ks. Mateusza Szerszenia: 26-28 kwietnia - Rekolekcje Anielskie z dziewięcioma chórami oraz 30 kwietnia - 2 maja - Rekolekcje czystego serca. Zapisy i informacje na stronie rekolekcje.michalici.pl
  7. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą michalickich obozów. Więcej informacji pod adresem obozy.michalici.pl
  8. Wszystkim solenizantom, jubilatom i pielgrzymom życzymy wielu łask Bożych.