19.05-25.05.2024

1. Dziś za pobożne, publiczne odmówienie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź” można uzyskać odpust zupełny. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze św. jak w dzień powszedni.
  2. W czwartek obchodzimy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Zachęcamy do modlitwy w intencji kapłanów oraz o nowe powołania. Szczególnie ogarnijmy modlitwą nowo wyświęconych w tym roku kapłanów i diakonów, aby ich posługa apostolska była pełna gorliwości.
  3. W piątek wspomnienie NMP Wspomożenia Wiernych. Po wieczornej mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21.
  4. W następną niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej, która kończy okres spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej.
  5. Wszystkim solenizantom, jubilatom i pielgrzymom życzymy wielu łask Bożych. Na nowy tydzień przyjmijcie błogosławieństwo Boże.