30.06-06.07.2024

1. Dziś po mszach świętych Towarzystwo Rodzin Wielodzietnych z Krosna prowadzi zbiórkę do puszek na pomoc dla dzieci z rodzin wielodzietnych, szczególnie chorych na nowotwory.
  2. Jutro z Warszawy wyruszy pielgrzymka Młodzieży o Trzeźwość Narodu Polskiego. Zwracamy się z prośbą o przyjęcie na nocleg pielgrzymów z 13 na 14 lipca. Zgłoszenia w zakrystii.
  3. We wtorek o godz. 18.00 godzinki ku czci św. Michała Archanioła, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie; o godz. 19.00 – msza święta.
  4. W piątek spowiedź w czasie dyżuru spowiedniczego oraz każdej mszy świętej.
  5. W sobotę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. O godz. 17.30 rozpoczniemy lipcowe nabożeństwo Fatimskie. Mszy św. o godz. 19.00 przewodniczyć będą michaliccy kapłani świętujący w tym roku srebrny jubileusz kapłaństwa. Serdecznie zapraszamy.
  6. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krośnie prowadzi nabór kandydatów na rodziców zastępczych oraz poszukuje osób, które w ramach wolontariatu chciałyby wspierać wychowanków przebywających w rodzinnej pieczy zastępczej. Więcej informacji na plakacie.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Na stoliku za ławkami dostępny jest nowy numer dwumiesięcznika o aniołach: „Któż jak Bóg!”.
  8. Wszystkim solenizantom, jubilatom i pielgrzymom życzymy wielu łask Bożych. Na owocne przeżycie nadchodzącego tygodnia przyjmijcie Boże błogosławieństwo!