Michalici

Ogłoszenia parafialne i intencje

07.06-13.06.2020

Ogłoszenia

  1. Dziś przeżywamy uroczystość Trójcy Przenajświętszej – kończy się okres spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej.  
  2. W najbliższy czwartek, 11 czerwca, przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze święte w naszym Sanktuarium w porządku niedzielnym. Po Mszy świętej o godz. 11.00 odbędzie się procesja eucharystyczna po placu fatimskim do czterech ołtarzy. W związku z tym nie będzie Mszy świętej o godz. 12.30.        
  3. Przez całą oktawę Bożego Ciała w naszym Sanktuarium procesja eucharystyczna o godz. 18.30, a po niej Msza święta.
  4. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Jadwigi, królowej, a w sobotę – św. Antoniego Padewskiego.     
  5. Narzeczonych, którzy pragną przygotować się do sakramentu małżeństwa, zapraszamy na katechezy przedślubne do Poradni Rodzinnej przy naszym sanktuarium w najbliższy poniedziałek, 8 czerwca, na godz. 16.00.
  6. W imieniu ks. dyrektora Leszka Przybylskiego zapraszamy do zapoznania się z propozycją katolickiego kształcenia w Michalickim Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Miejscu Piastowym. Informacje o 10 kierunkach w szkole zamieszczone są na stronie internetowej mzsp.pl
  7. Dziękujemy wszystkim, którzy z racji 1 czerwca wzięli udział w konkursie „Odszyfruj Galerię Dzieciństwa”. Rozwiązanie i losowanie nagrody dzisiaj po Mszy świętej o godz. 11.00.
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki patronów. Na nadchodzący tydzień przyjmijcie Boże błogosławieństwo.