Michalici

Ogłoszenia parafialne i intencje

07.03-13.03.2021

Ogłoszenia

  1. Dziś [w niedzielę] o godz. 18.15 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Przypominamy, że Drogę Krzyżową odprawiamy w naszym Sanktuarium w piątki o 12.30 i 18.15. Za udział w tych wielkopostnych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.
  2. W środę, 10 marca, rozpoczynamy Nowennę przed uroczystością św. Józefa, która będzie odprawiana o godz. 18.30, a w piątek i niedzielę odpowiednio po Drodze Krzyżowej i po Gorzkich Żalach. 
  3. W dniach od 19 do 21 marca przy naszym Sanktuarium planowane są Rekolekcje Trzeźwościowe, skierowane nie tylko do osób borykających się z problemem alkoholizmu, ale także do współuzależnionych. Będą one miały inną formę niż dotychczas. W piątek i sobotę spotkanie rekolekcyjne rozpocznie się o godz. 16.00. Dokładne informacje można znaleźć na stronie internetowej sanktuarium.
  4. W poniedziałek, 8 marca, przypada tradycyjny Dzień Kobiet. Będziemy modlić się w tym dniu szczególnie za wszystkie kobiety, aby w spotkaniu z Maryją odnajdywały niepowtarzalne piękno swego serca i powołania, jakim Stwórca obdarzył wszystkie niewiasty.
  5. „Bóg zapłać” za zeszłotygodniowe ofiary do puszek na misje ad gentes. Zebrano 1 716 zł, które przekazaliśmy na misje w Ameryce Południowej.
  6. Katecheza dla dorosłych, która miała odbyć się w tym tygodniu, została przeniesiona na 25 marca.
  7. Są nowe numery prasy katolickiej – „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i michalickiego dwumiesięcznika „Któż jak Bóg”. Zachęcamy do nabywania i lektury.
  8. Solenizantom i pielgrzymom, a także wszystkim tu obecnym życzymy wielu łask Bożych. Na trud czynienia swego serca świątynią Boga, przyjmijmy Jego błogosławieństwo.