20.06-26.06.2021

1. Trwają nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa – w naszym sanktuarium codziennie o godz. 18.30.
  2. W poniedziałek, 21 czerwca, obchodzimy wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika; natomiast w czwartek, 24 czerwca, przeżywamy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W naszej wspólnocie jest to dzień imienin ks. Jana Seremak, rektora sanktuarium i duszpasterza trzeźwości. Jemu oraz wszystkim solenizantom życzymy wiele Bożego błogosławieństwa za wstawiennictwem Patrona.
  3. Ogłoszenie z Gminy:
    W najbliższą sobotę, 26 czerwca, w sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Rodzin Rolniczych, w organizację której zaangażowana jest Gmina Miejsce Piastowe. Zapraszamy do licznego udziału w tej pielgrzymce.
  4. Są nowe numery prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”, a także w cenie 10 zł „Mały Przewodnik Katolicki” – wspaniała pomoc dla dzieci w przeżywaniu wakacji. Są dołączone filmy i kolorowanki. Prosimy rodziców, by się tym zainteresowali.
  5. Wszystkim życzymy wielu łask Bożych, a na owocne przeżywanie nadchodzącego okresu wakacyjnego i urlopowego przyjmijcie Boże błogosławieństwo.