27.06-03.07.2021

1. Przed nami ostatnie dni czerwca – zapraszamy na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W naszym sanktuarium odprawiamy je codziennie o godz. 18.30.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca. 3 lipca [sobota] będziemy przeżywać kolejne nabożeństwo fatimskie, na które serdecznie zapraszamy. W szczególny sposób będziemy się modlić za różne wspólnoty istniejące w Kościele. Rozpoczynamy jak zwykle o godz. 17.30 modlitwą różańcową, a Msza święta o 19.00.
  3. Kalendarz liturgiczny tego tygodnia:
    * poniedziałek, 28 czerwca – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika;
    * wtorek, 29 czerwca – uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła;
    *sobota, 3 lipca – święto św. Tomasza, apostoła.
  4. Ogłoszenie z Gminy:
    Wszystkich zainteresowanych dofinansowaniem w ramach programu „Czyste Powietrze” oraz „Mój Prąd” zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 2 lipca br. w sali Domu Ludowego w Łężanach o godz. 9.00.
  5. Są nowe numery prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”, a także michalickiego czasopisma „Któż jak Bóg”. Zachęcamy do nabywania i lektury.
  6. Polecamy się Waszej modlitwie, ponieważ od jutra – razem z innymi kapłanami i braćmi, rozpoczynamy tygodniowe rekolekcje zakonne.
    Wszystkim życzymy wielu łask Bożych, a na owocne przeżywanie okresu wakacyjnego i urlopowego przyjmijcie Boże błogosławieństwo.