Miał uniesienie prorockie

22-11-2022

„Przesłanie Ojca” to cykl, który prowadzi ks. Krzysztof Poświata CSMA, Wikariusz Generalny Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła, były kustosz Sanktuarium Św. Michała Archanioła w Miejscu Piastowym, w którym przybliża osobę i działalność bł. ks. Bronisława Markiewicza.

- Spotkanie tajemniczego młodzieńca, którego nazwie później Aniołem Stróżem Polski... Te dziwne słowa, które przepowiadał w uniesieniu prorockim. Nie wiem, kto wówczas to rozumiał. Co to zmieniło w życiu bł. ks. Bronisława Markiewicza?  - mówił ks. Krzysztof Poświata CSMA.

- Kimkolwiek jesteśmy to w naszym życiu ważne jest, by umieć opowiedzieć o swoim Damaszku - spotkaniu Zmartwychwstałego Pana. Wtedy człowieka nic już nie może zatrzymać - podkreślał duchowny.