Wielkie Zawierzenie Św. Michałowi Archaniołowi (dzień 9)

facebook twitter

27-09-2023

W odpowiedzi na szerzące się zło i liczne trudności w życiu duchowym powstało niezwykłe, dziewięciodniowe nabożeństwo zawierzenia św. Michałowi Archaniołowi. Po raz pierwszy możemy nawiązać szczególną relację z tym Wielkim Patronem, poprzez modlitwę, medytację i konkretne zadanie do wykonania na każdy dzień.

Zawierzeni świadczą o Jego nadprzyrodzonej skuteczności, mocy i obronie przed złem. Poleć św. Michałowi siebie i innych. 

Święty Michał Archanioł od zawsze słynął z czynienia cudów. W wezwaniach nazywamy go „cudotwórcą sławnym”. Już dziś otrzymujemy świadectwa niezwykłego działania Boga w historii tych, którzy podjęli trud zawierzenia swojego życia lub ofiarowali je w czyjejś intencji. (czyt. tutaj: https://kjb24.pl/cuda-wielkiego-zawierzenia/) 

Wydarzenie „Wielkie Zawierzenie Świętemu Michałowi Archaniołowi”, którego organizatorami są redakcja dwumiesięcznika "Któż jak Bóg" i księża ze Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła, będzie opierało się na modlitewniku, posiadającym imprimatur, stworzonym przez ks. Mateusza Szerszenia, michalitę, zastępcę redaktora naczelnego dwumiesięcznika „Któż jak Bóg”.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy w dniach 20 – 29 września o g. 20:00 na kanale YouTube/Któż jak Bóg. 

 

Jeżeli zechcą Państwo zakupić modlitewnik "Wielkie Zawierzenie Świętemu Michałowi Archaniołowi", prosimy o kontakt telefoniczny:  886 637 822 (poniedziałek - piątek 10:00 - 16:00) lub mailowy: redakcja.kjb@gmail.com

Wielkie Zawierzenie Św. Michałowi Archaniołowi

 

 

Podobne artykuły