Domniemany Cud Eucharystyczny w Paragwaju!

Proboszcz Gustavo Palacios z lokalnej parafii twierdzi, że hostia zamieniła się w kawałki przypominające płatki róż.

Do tajemniczego zdarzenia miało dojść, gdy proboszcz otworzył małe naczynie liturgiczne do dystrybucji komunikantów, które niósł do chorej kobiety. Jak sam stwierdził, po otwarciu poczuł mocny zapach róż i zobaczył płyn o różowo-czerwonym zabarwieniu.
O wydarzeniu szybko poinformował lokalnego biskupa, który całą sprawę przekazał do zbadania przez instytucje naukowe i kościelne.
Kobieta do której niesiono hostie znana jest ze swojego nabożeństwa do Matki Bożej Róży Mistycznej. Wokół niej w każdy wtorek gromadzi się rodzina i prosi o uzdrowienie dla niej.
Jakie będą dalsze losy tego niezwykłego wydarzenia przekonamy się w najbliższych miesiącach, gdy gotowe będą ekspertyzy i decyzja Stolicy Apostolskiej.

O całym wydarzeniu informują katolckie media w Stanach Zjednocznonych i we Włoszech.

Inne artykuły autora

O wymiarach ludzkiej cierpliwości